Türkali Böcek İlaçlama

Şirketimiz İstanbul genelinde tüm ilçe ve ilçe semtlerine, hatta tüm mahallelerde böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. İstanbul Beşiktaş şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Türkali böcek ilaçlama servisimiz,7/24 haşere ve kemirgenlerin sağlıklı bir biçimde kontrol altına alınması konusunda profesyonel olarak açık ve kapalı mekanlarda sizlere hizmet vermektedir.

Haşerelerin eve sızmaları ve yuvalanmaları çok kötü bir durumdur.  Sağlığımızı doğrudan etkileyen bu zararlı canlı türlerine karşı önlem alınmadığı takdirde, çoğalabilir ve çeşitli hastalıkları da beraberlerinde getirebilirler. Bu konuda hemen profesyonel firmamızdan yardım talebinde bulununuz. İlaçlama uzman ellerde yapılması gereken bir uygulamadır.

Garantili İlaçlama Uygulamalarımız

20 yılı aşkın süredir aralıksız hizmet veren firmamız, ilaçlama yöntem ve uygulamalarıyla hem rutin hem de periyodik olarak ilaçlama hizmetlerini 4 mevsim boyunca sürdürmektedir.

Garantili yöntemlerimiz;

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Kokulu İlaçlama
  4. Kokusuz İlaçlama
  5. Fare İstasyonları

İlaçlama Sonrası Haşere ve Fareler Etkisiz Hale Gelir Mi?

Kurumsal firmamız, yenilikçi, modern ve ilim ışığında teknolojiyi takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir.  Düşük ve Ekonomik Fiyat seçeneklerimiz için hemen bize ulaşın. Sizlerde haşere ve farelerden ebediyen kurtulun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir