Uğurmumcu Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama şubeleri ve acil servisleriyle son 20 yılı aşkın bir zaman diliminde İstanbul, tüm ilçe ve semtlerine ilaçlama hizmeti sunan firmamızın Kartal Uğurmumcu böcek ilaçlama servisi kapalı ve açık alanlarda 7/24 haşere ve kemirgenlere karşı sizlere hizmet vermektedir.

Bulaşıcı hastalıkların mimarı olan haşereler ev ve iş yerlerimizin altını üstüne getirerek istila ve tahribata neden olmaktadır. Bunun yanında sağlığımızı çok ciddi bir biçimde etkileyerek hastalıklara ve hatta ölümlere neden olmaktadırlar. Bu konuda yapılması gereken ilk şey, ilaçlama yapaktır. İlaçlama kendi başımıza uygulayabileceğimiz bir iş değildir. Kesinlikle uzmanlık ve profesyonellik gerektirir.

20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Uğurmumcu Böcek İlaçlama, İstanbul Kartal’da 7/24 açık ve kapalı tüm alanlarda profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  1. Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri
  2. Jel ilaçlama
  3. Sıvı İlaçlama
  4. Kokulu ilaçlama
  5. Kokusuz ilaçlama

Haşerelerin Neden Olduğu Hastalıklar

Haşereler girdikleri alanlarda bakteri plağına ve mikroba neden olur. Bu mikroplar zamanla ölümcül denebilecek hastalıkları beraberinde getirir.

Bulaşan hastalıklar şunlardır;

Verem, Tifüs, Veba, Akdeniz Ateşi, Lyme, Kırım Kongo kanamalı ateşi, humma, dizanteri, alerjik reaksiyonlar gibi hastalıklara neden olmaktadır.

Uğurmumcu böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Doğa ve çevre dostu olan ilaçlarımız hedef odaklıdır. Kaliteli, garantili ve düşük fiyat seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Bize ulaşın. Gerek çağrı merkezi, gerekse sitemiz üzerinden Talep Formumuzu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir