Veliefendi Böcek İlaçlama

Geniş kitlelere ulaşan ve network ağını günden güne yenisini katan kurumsal firmamızın İstanbul Zeytinburnu şubesine bağlı çalışmalarını sürdüren Veliefendi Böcek İlaçlama servisimiz, hızlı ve 7/24 haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmet vermektedir.

Bakteri ve mikrop taşıyan haşere ve kemirgen türleri, bağışıklık sistemimizin çökmesine ve beraberinde salgın hastalıklara yakalanmamıza neden olurlar. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde, bu hastalıklar ölümcül sonuçlara kadar uzanabilmektedir. Bu konuda mutlaka uzman firmamızdan profesyonel destek alınması gerektiği unutulmamalıdır. Haşerelerden ancak ilaçlama hizmeti alarak kurtulabilirsiniz.

Haşereler Neden Tehlikelidir?

Haşerelerin minik ve gözle görünmeyen türlerini baz aldığımızda aslında hiçte masumane oldukları söylenemez. Haşereler oldukça tehlikeli zararlı canlı türlerdir. Doğal yaşam alanlarında yeterli seviyede su ve besin kaynağı bulamayan haşereler, hemen insanların yaşam sahasına saldırırlar.

Haşerelerin bulunduğu yerler, rutubetli, nemli ve genellikle kötü kokular yaymaktadır.   Yuvalandığı alanlarda bakteri üremesine sebep olan haşereler,  bu bakterileri etrafa yayarak, mikrop ve salgın hastalıklara neden olurlar. Mantar virüsü, hepatit virüsü, alerjik reaksiyonlar, veba, tifüs, kırım Kongo kanamalı ateşi, lyme, akdeniz ateşi, dizanteri, verem, parazit reaksiyonları gibi ölümcül hastalıklara neden olan haşerelere karşı mutlaka ilaçlama yapılmalıdır.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

7/24 bizi arayın. Kesintisiz hizmet veren Veliefendi böcek ilaçlama servisimizi arayarak istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ekonomik Fiyatlar ve Garantili ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde haşere ve kemirgenlerden anında kurtulacaksınız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, çözüm odaklı ve kesin sonuçlar elde etmenizi sağlar.  Haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için bizi aramanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir