Yakuplu Böcek İlaçlama

Yakuplu böcek ilaçlama şubesi, bu semtte böceklerin yuva yapmasına ve ilaçlama sonrasında yeniden çıkmasına engel olmaktadır. Yanlış uygulamalar, kısa sürede üreyen böceklerin üremesine engel olmamaktadır. Yanlış ilaçlarla, amatörce yapılan uygulamalardan sonra, böcekler yaşam alanlarınızı rahatça istila edeceklerdir. Profesyonel anlamda uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz, kurumsal kimliği ve profesyonel kadrosu ile böceklere karşı çözümler üretmektedir.

Yaşam Alanlarınızda Kalıcı Sonuçlar

Kalıcılı sağlayan yöntemlerimiz, haşerelerin türlerine göre uygulanmaktadır. Zira her haşere türü, aynı anatomik yapıya sahip değildir. Dolayısıyla, üzerilerinde kontrol sağlayacak olan yöntem de aynı olamaz. Kokusuz, sıvı, katı, kokulu, jel, insektisit ve rodentisit ilaçlarla birçok böcek çeşidi kontrol altına alınmaktadır.

Yakuplu böcek ilaçlama servislerimiz, fare türlerini de kontrol altına almaktadır. Fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Ev, okul, hastane, pastane, fırın, depo, cafe, park, bahçe, bağ, dershane, anaokulu, yuva gibi alanlara kalıcı çözümler sunmaktayız.

Kontrol Altına Alınan Haşere ve Kemirgen Türleri

Kalorifer böceği sinek, tahtakurdu, Alman hamam böceği, kör fare, eşek arısı, akar, hamam böceği, tahtakurusu, yılan, kertenkele, fındık faresi, salyangoz, tatarcık, çıyan, mite, karafatma, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, karınca, pire, mayt, lağım faresi, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, teşbih böceği, sivrisinek, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, çatı faresi, uyuz böceği, örümcek, bit, pamuk faresi.

Böcek ilaçlama Kocasinan’da uygun ücretlerle şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Ekonomik koşullarda böceklerden kurtulmak için şirketimizden randevu alabilirsiniz Kocasinan böcek ilaçlama servislerimizden alacağınız hizmetlerle, sağlıklı alanlarda yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir