Yeni Böcek İlaçlama

İstanbul Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı Yeni böcek ilaçlama servisimiz, her gün her saat açıktır. Firmamız en güvenilir ve garanti hizmetleri bünyesinde bulundurarak danışanlarına ulaşmaktadır.

Yaz aylarının başlarında pireler ve hamam böcekleri kendilerini göstermeye başlarlar. Haşereler yaşam alanlarımıza girerek hem sağlığımızı hem de maddi olarak eşyalarımıza hasar verirler.  Haşereler türlü türlü hastalıkları beraberinde getirirler.

Haşerelerden Bulaşan Hastalıklar

Haşerelerden bulaşan hastalıklar bazen ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir.  Haşerelerden bulaşan hastalıkları söyle sıralayabiliriz.

Verem, Sıtma, Veba, Humma, Dizanteri, Mantar, Hepatit, Akdeniz Ateşi, Kırım Kongo kanamalı ateşi, tifüs, cilt hastalıkları ve alerjik hastalıklar.

Haşereler solunum sistemimiz ve Bağışıklık sistemimiz üzerinde çok ciddi etkiler bırakırlar.

Mücadele ve Yöntemler

Haşere ve kemirgen türlerinden kurtulmak için,

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonu
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama 

Bu uygulamaları kullanarak böceklerden ve haşerelerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, 7/24 hizmet veren Yeni Böcek ilaçlama servisimizi arayarak, çağrı merkezimizden randevu almanız. Müşteri temsilcilerimiz size gereken her aşamada destek verecektir. Ekonomik Fiyat uygulamaları ve Garantili İlaçlama için bizi aramanız yeterlidir. Web sitemiz ve çağrı merkezlerimizden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böcek sorununuzdan hemen kurtulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir