Yenişehir Böcek İlaçlama

Yenişehir böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Anadolu yakası Pendik şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. İlaçlama servisimiz böcek/haşere, sürüngen, kemirgen, asalak, parazit ve zehirli zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

İnsan sağlığı haşere ve kemirgenlerin istilası nedeniyle tehlike altındadır. Bağışıklık sistemimiz ve sinir sistemimiz üzerinde ciddi sorunlar yaratan haşere türlerine karşı önlem alınmadığı zaman, sayıları giderek büyür ve karşı çıkılmaz hale gelinir.

Sağlığımızı bu kadar olumsuz etkileyen zararlı canlı türlerinden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yapmaktır.  Ancak ilaçlama uygulamasının uzman firma tarafından yapılması gerekmektedir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşereler

Fare, pire, bit, kene, danaburnu, karınca, örümcek, gümüş böceği, halı böceği, uyuz böceği, kulağakaçan, hamamböceği, tahtakurusu, sinek, sivrisinek, salyangoz, kertenkele, akar, kırkayak, mite, mayt, yılan, akrep, sıçan, kakalak, tatarcık, çekirge gibi zararlı canlı türleri özellikle yaz aylarının başlamasıyla en sık ilaçlama yaptığımız haşerelerdir.

Haşerelerden Bulaşan Hastalıklar

  1. Verem
  2. Veba
  3. Dizanteri
  4. Astım
  5. Lyme
  6. Akdeniz Ateşi
  7. Kırım Kongo kanamalı ateşi
  8. Mantar
  9. Hepatit virüsü
  10. Tifüs

Ve daha pek çok cilt rahatsızlığı, nefes darlığı gibi hastalıklara da neden olmaktadırlar.

Yenişehir Böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir.  Haşerelerden etkili ve garantili bir şekilde kurtulmak istiyorsanız, müşteri temsilcimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden Talep formumuzu eksiksiz olarak doldurup iletişime geçebilirsiniz. Sağlığınızı tehdit etmeyen ilaçlarımız aynı zamanda insanlarla barışçıl ve doğaya, çevreye saygılıdır. Asla bir tahribata neden olmaz. Garantili ilaçlama ve düşük fiyat seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir