Yeşilpınar Böcek İlaçlama Eyüp

İnsanların yaşam alanları üzerinde tehdit oluşturan böcek türlerine karşın firmamız İstanbul ve İstanbul’un tüm ilçelerinde, semtlerinde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Yeşilpınar böcek ilaçlama şubemizden de baş edemediğiniz zararlı canlılara karşın profesyonel hizmetler alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz alanlar

Böcek ilaçlama çok hassas ve ciddi bir uygulamadır. Firmamız bu konuda gerekli hassasiyeti sunmaktadır. Başlıca hizmet verdiğimiz alanlar, evler, işyerleri, binalar, bodrum katları, ofis odaları, oteller, otoparklar, hastaneler, okullar, yurtlar, restoranlar, un ve unlu mamulleri, yuvalar, dershaneler, dükkanlar, park ve bahçeler gibi hem açık hem de kapalı alanlarda hizmet sunmaktayız. Yeşilpınar Böcek ilaçlama kadromuz en dar alanlarda bile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Haşerelerle Mücadele Yöntemleri

Haşereler her ne kadar tek bir çatı altında toplanmış olsalar da aslında tür ve cins olarak bazı yönleriyle birbirilerinden ayrılmaktadırlar. Uzman ekibimiz haşerelerle mücadeleye başlamadan önce türlerin sınıflandırılmasını ve hangi yöntemle yok olabileceklerini tespit ederler. Haşerelerle mücadele yöntemlerinde genellikle; sıvı, jel, kokulu-kokusuz ve fare istasyonları adını verdiğimiz teknik ve yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemler kullanılırken böcek ilaçlaması yapılacak alanların yüz ölçümü de önemli bir unsurdur.

Bu yüzden ilaçlama yöntemleriyle ilgili Yeşilpınar Böcek İlaçlama servisimiz size her alanda rehber olacaktır.

En sık karşılaşılan haşereler

Fare, lağım faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, Alman hamamböceği, Amerikan hamamböceği, kalorifer hamamböceği, karafatma, salyangoz, kertenkele, yılan, akrep, çıyan, örümcek, tahtakurusu, pire, kene, bit, sivrisinek, sinekler, yaban arısı eşek arısı .

Yeşilpınar servisimiz, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışıyla sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir