İzmir Böcek İlaçlama

FacebookFacebook 2

İzmir ilaçlamaBöcek, haşere ve fare ilaçlama sektöründe yıllardır İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinde şubeleri bulunan ilaçlama şirketimiz, İzmir Böcek İlaçlama şubesi ile bu ilde tüm ilçe ve semtlerde 7gün 24 saat boyunca açık ve kapalı tüm alanlarda hizmet vermektedir. İlaçlama personellerimiz, uygulama sonrası tüm belgelerini müşterilerine sunmaktadır.

Şirketimizin, Böcek İlaçlama İzmir şubesinde kullanmakta olduğu ilaçlar insan sağlığına zararsız ilaçlardır. İşlemlerimiz, tecrübeli ekiplerimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır. İzmir'de ilaçlama hizmeti veren şirketler arasında en ekonomik fiyatlarla ve garantili yöntemlerle hizmet veren nadir firmalardanız. Şubemizin İzmir'in tüm semt ve mahallerine servisi bulunmaktadır.

İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Firmamız, kene, fare, pire, hamam böceği, örümcek, kırkayak, fındık faresi, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım / çatı faresi, tahtakurusu, akrep, çıyan, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, tespih böceği, kalorifer böceği, karafatma, Amerikan- Alman- Oryantal hamam böceği, tesbih böceği, bit gibi daha birçok haşere ve kemirgen türleri üzerinde uygulamalarda bulunmaktadır. Uyguladığımız etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede tüm zararlı canlılardan kurtulmanız mümkündür.

Uygulama Yaptığımız Alanlar

İzmir böcek ilaçlama şubelerimiz daire, ev, bahçe, konut, dükkan, bahçe, tarla, bağ, yat, fabrika, tersane, dershane, işyeri, sağlık ocağı, dispanser, yurt, yuva, anaokulu, kreş, havalandırma, depo gibi alanlarda ve iç/dış tüm yaşam alanlarında garantili yöntemlerle hizmet vermektedir.

Şirketimizin bünyesinde çalışan ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlannan ilaçlar, alanında uzman personellerimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır. İzmir böcek ilaçlama şubelerimiz günün her saati araçlı ekipleri ile tüm semtlerde hizmet vermekte ve tüm haşere, böcek, fare türleri üzerinde uygulamada bulunmaktadır. İzmir genelinde en ekonomik fiyatlar ile hizmet veren firmamız, kalite standartlarından asla ödün vermemektedir.

Böcek ilaçlama İzmir'de uygun fiyatlarla ve garantili yöntemlerle yalnızca firmamız tarafından uygulanmaktadır.

İzmir'de hangi böcek ilaçlama firması kaliteli hizmet vermektedir?

Yaz aylarında haşerelerin çoğalmasıyla birlikte, ilaçlama yapan firmaların sayısı da artmaktadır.  Çok ucuz ilaçlama fiyatları ile hizmet veren ve sağlığı tehdit eden, haşereler üzerinde etkisi bulunmayan ilaçlar kullanan bu sahte firmalar tarafından kesinlikle hizmet alınmamalıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve sertifikası olan ilaçlama firmalarından destek almanız çok daha doğru bir karar olacaktır.

Evimde pire ve hamam böceği var. İki haşere türü için de tek uygulama yeterli olur mu?

Böcek ilaçları, haşere türlerine göre hazırlanır ve bir haşere için etki gösteren böcek ilacı, diğeri için göstermeyebilir. Ancak özellikle açık alanlarda birçok haşere türü sorun yaratmaktadır. Bu durumda, profesyonel firmalar, özel karışımlar hazırlayarak işlem yapmaktadır. İzmir'de özellikle, Çeşme, Urla, Kuşadası gibi ilçelerde birçok haşere türü aynı alanda görülmekte ve sorun yaratmaktadır. Bu gibi durumlar için profesyonel İzmir böcek ilaçlama servisleri tarafından özel içerikli haşere ilaçları kullanılmakta ve en doğru, en etkili sonuca ulaşılmaktadır. Buna karşın, tecrübeli olmayan ilaçlama servislerinin tek uygulamada yeterlilik sağlayamayacağı da unutulmamalıd.

Böcek ilaçlarının sağlığımız açısından zararı nedir?

Böcek ilaçları, kimyasal maddeler içerdiğinden insan sağlığı açısından sorun yaratabilir. Direkt solunması durumunda ölüme dahi neden olabilen haşere ilaçlarının, profesyonel teknikler ile uygulanması şarttır. Özellikle İzmir, İstanbul, Kocaeli gibi kalabalık alanlarda yapılan haşere kontrollerinde kullanılan ilaçların profesyonel olarak uygulanması şarttır.  Kaliteli hizmet veren firmalar, sağlık açısından hiçbir tehlike oluşturmamakla birlikte, haşerelerin yanı sıra bakterileri de yok ederek, sağlığınız üzerinde koruma oluşturmaktadır.

İzmir'de böcek ilaçlama fiyatları ne kadardır?

Böcek İlaçlama İzmir, farklı fiyat aralıkları ile uygulama yapabilmektedir. Çok ucuz ücretler ile uygulamada bulunan firmaların önemli çoğunluğu, basit ilaçlar kullandığından, sağlığı tehdit eder. Bu nedenle İzmir böcek ilaçlama servislerinden hizmet alınmadan önce, belgelerini kontrol etmek gereklidir. Bundan sonraki aşamada böcek ilaçlama ücretleri üzerinde konuşulması en doğru yoldur. İzmir böcek ilaçlama fiyatları, ilaçlanacak alana ve firmanın kalite ve garanti kıstasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İzmir Böcek İlaçlama servisimiz, sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun ve ekonomik fiyatlar talep etmektedir.

İzmir'de hizmet alabileceğim firmalar hangileri?

İzmir?de haşere ile mücadele alanında kaliteli hizmet veren servislerin sayısı oldukça azdır. Böcek ilaçlama servisleri arasında, alanında lider olan İzmir Böcek İlaçlama servisimizden 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz, bakanlık onaylı ilaçlarımız ve hızlı çözümlerimizle günün her saati hizmetinizdeyiz.

İZMİR
Telefon : 0232 445 34 79

 

İZMİR'DE İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLÇE VE SEMTLER
Aliağa Dikili Menderes Tire
Bergama Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa
Beydağ Selçuk Buca Bayraklı
Bornova Balçova Çeşme Gaziemir
Çiğli Seferihisar Karabağlar
Güzelbahçe Konak Bayındır
Ödemiş Narlıdere Urla Kınık
Kiraz Foça Menemen Torbalı
İzmir'in BÜTÜN İlçe ve Semtlerine 7/24 Garantili ilaçlama Servisimiz Vardır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 1+9=

Yukarı

İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara