Karafatma ilaçlama

Karafatma

FacebookFacebook 5

KARAFATMA İLAÇLAMA

Karafatmalar erken bir müdahale ile kontrol altına alınmadığında sonuçları daha ağır olabilmektedir. Karafatma ilaçlama işlemleri bireysel olarak değil, bu alandaki uzman şirketler aracılığı ile yapılmalıdır.

Karafatma familyası genellikle geceleri aktif olurlar. Karanlık, nemli, ıslak ve rutubetli alanları severler. Karafatma ile mücadele yönteminde en etkin yöntem jel ilaç yöntemidir. Karafatma familyası, salyalarını, dışkılarını ve kusmuklarını gezindikleri alanlarda bırakarak, bakteri ve mikropların oluşmasına ve hastalıkların ortaya çıkmasına neden olmaktadırlar.

Birbirlerinin ölüsünü yiyen bu haşere türleri jel ilaç ile tamamen kontrol altına alınabilmektedir. Karafatmalar fark edildiklerinde zaman kaybetmeden profesyonel bir şirket ile mücadeleye başlanmalıdır. Karafatma ve diğer tüm haşereler ile mücadele için 20 yıl aşkın süredir faaliyet alanını genişleten şirketimizi arayabilir, 7/24 destek alabilirsiniz.

Karafatma Böceği Nasıl Yok Edilir?

Karafatmalar siyah parlak gövdeleri ile gündüzleri değil daha çok geceleri ortaya çıkarlar. Kısa bir sürede çoğalan ve yaşam alanımızı istila eden karafatmalar bireysel mücadele ile kurtulmak mümkün olmadığı gibi zaman kaybıdır. Karafatma böceği nasıl yok edilir sorusunun kesin cevabı, profesyonel yöntemlerdir. Karafatma ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde geliştirilen yeni ilaçlarla kullanılan teknikler ile haşere sorunundan kısa sürede kurtulmanız mümkün. Bunun için sektörün öncü isimlerinden biri olan firmamızı hemen arayarak kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Karafatmanın Özellikleri

Karafatma böceği de tıpkı kakalak ve kalorifer böceği gibi hamamböceğinin bir türüdür.

İnsan sağlığı açısından son derece tehlikeli olan karafatma böceği, simsiyah ve parlak bir renge sahiptir.

Erkek karafatmaların sırtında kanatları olsa da uçamazlar. Dişilerde bu kanatlara rastlanmaz. Ortalama olarak 2 cm dolayında boyları vardır.

Erkek karafatmalar dişilere göre daha uzun yapıdadırlar. Dişilerin yapıları ise erkeklere göre daha yuvarlaktır.

Daha çok nemli ve besinlerin bulunduğu ortamlarda yaşarlar. Bir yeri yaşam alanı olarak benimsediklerinde beslenmeye ve yumurta bırakmaya hemen başlarlar. Yani o alana yerleşirler.

Çok pis böceklerdir. Girdikleri her kötü ortamdaki bakteri ve mikrobu taşırlar. Bu da insan sağlığı açısından büyük risk demektir. Çok sayıda hastalığa davetiye çıkarırlar.

Karafatma ilaçlama

Karafatmalar, küçük böcekleri de yerler. Bu nedenle de yedikleri böceklerde buluna mikrop ve bakterileri de bünyelerine taşımış olurlar. İnsanların açıkta kalan yiyecekleri üzerinde dolaşırlar ve taşıdıkları tüm mikropları bu besinlere bulaştırırlar. Bu böceğe evlerin mutfak, banyo ve tuvaletlerinde daha fazla rastlanılmaktadır. Sağlığa bu derece zararlı olan bu karafatma ilaçlama ile yok edilebilir. Bu işlem, bu haşerelerin görüldüğü alanda, geciktirilmeden yapılmalıdır. Basit yöntemlerle yapılan uygulamalar sonuç alınamamaktadır.

Karafatma ilaçlama Fiyatları

 Karafatmalar diğer haşereler gibi hızlı bir şekilde yayılan ve insan yaşamını tehlikeye sokan canlı türleridir. Karafatmaların oluştuğu yerlerde daha çoğalmalarına izin vermeden profesyonel ve hızlı şekilde müdahale yapılması sağlığınız ve ekonominizin için faydalı olacaktır. Karafatma ilaçlama fiyatları oluşturulurken; haşerenin yoğunluğu yayıldığı alanın metrekaresi, kullanılan ilaç miktarı belirleyici olur.

 Karafatma ile Mücadele

Karafatmalar hamamböceği familyasından oldukları için tıpkı diğer türleri gibi çok fazla çoğalırlar. Her bir yumurtlamada 250 yumurta bırakan bu canlı, bir yılda ortalama 10 defa yumurtlar. Bu da ne kadar çok çoğaldıklarını gözler önüne sermektedir. Etkili ve verimli bir sonuç alabilmek için karafatma ile mücadelede firmamızın hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Firmamızda kullanılan tüm ilaçlar ve yöntemler Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmıştır.

 


Yorumlar

1.
murtaza ATALAY
murtaza ATALAY
4.09.2011 - 08:40:07
ah be kardeşim .bu yıl bana zehir oldu bu pisliklerden kına geldi.evi apartmanı kaç kez ilaçlattık ama nafile.eczaneden aldıgım zehirlerin her türlüsünü denedim yine sonuç aynı.en son geçen hafta yuvalarının üzerini sıvadım birde ilaçladım inşallah etkisi olur.olmazsa sizi arayacagım.çatı arasında ürüyorlar.10 metre uzunlukta 1 metre yükseklikte bir yer.selamlar başarılar.

2.
Yönetici
Yönetici
5.09.2011 - 08:26:17
Merhaba Murtaza Bey, Mekanlarda artan karafatmalar ile mücadele gerçekten de zordur. Bunun için uzman ekiplerden yardım almanız yararınıza olacaktır. İyi Günler.

3.
abdurrahman ünAL
abdurrahman ünAL
1.01.2016 - 02:33:28
hamam böcekleri deliklerdemi yaşar işşallah deliklerdedir çünkü kuzenlerimde var az kalsın bana fırlıyordu

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 9+2=