Kocaeli Böcek İlaçlama

FacebookFacebook 3

Kocaeli ilaçlama

Uzun yıllardır sektörde kemirgen/haşere ilaçlama işlemlerini yürüten firmamız, Kocaeli Böcek İlaçlama şubesi ile de hizmetinizdedir. Haşerelerin hızlı bir şekilde çoğalmasıyla yaşam alanımızı istila etmesini önleyen firmamız, tüm şubelerimizde olduğu gibi ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Uygun koşullarda sağladığımız, size özel pest kontrol yöntemleri ile yaşam alanlarınızda güvenilir ve sağlıklı alanlar oluşturmaktayız.

En önemli özellikleri hızlı bir şekilde çoğalmak olan haşereler fark edildikleri an kısa sürede yok edilmelidir. Bireysel mücadele ile haşereler yok olmadığı gibi, ekonomik zarara neden olur. Böcek ilaçlama ve tüm haşerelerin yok edilmesinde yeni uygulama ve kaliteli ekibiyle haşere sorununun sizi kısa bir sürede kurtaracak firmamıza, günü her saati ulaşabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenilirliği nasıl anlaşılır? Haşere ile mücadelede en önemli aşamalardan biri de doğru firma ile çalışmaktır. Sıradan ve işini iyi yapmayan bir firma ile çalıştığınız takdirde haşereler yok olmadığı gibi yaşadığınız ekonomik zarar sizi zor duruma sokacaktır. Peki, bir firmanın güvenilir olduğu nasıl anlaşılır? Çalışacağınız firmanın işinde uzman ve kalite bir ekipten oluşmasını anlamak için bazı unsurlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı ilaçlama firmaları, güvenebileceğiniz firmalar listesinde ilk sırada yer almalıdır.

İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Firmamız pire ilaçlama, haşere ilaçlama ve tüm haşerelerin yok edilmesinde geliştirdiği yöntemler ile sektörün öncü isimleri arasına geçmiştir. Firmamız haşere/fare türlerinde ilaçlama yaptığı gibi;

  • Tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, kara fatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene, tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak, tahta kurusu, ev-lağım faresi, çatı/fındık faresi, hamam böceği, fare, akrep, örümcek, yılan türlerinde de ilaçlama uygulaması vardır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri belirlenirken haşerenin türü ve yayıldığı alan önemlidir. Haşerelerin yok edilmesinde en sık uygulanan yöntem sıvı ilaçlamadır. Teknolojiye uygun olarak geliştirilen yeni uygulama ve ilaçlama sistemi ile haşereleri kısa sürede hayatınızdan çıkarabilir, sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırabilirsiniz. Son dönemlerde özellikleri ile herkesin tercih sebebi olan kokusuz ilaçlama yönteminin de uygulayan firmamız sadece bir telefon uzağınızda. İnsan yaşamı ve çevresine zarar vermeden uygulanan ilaçlama yöntemleri sıralanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Kocaeli'nin tüm ilçelerinde ekonomik fiyatlarla 7/24 hizmet veren firmamız, garantili yöntemlerle sağlığınızı korumaktadır. Kocaeli böcek ilaçlama firmaları arasında en güvenilir yollarla, en kaliteli hizmeti veren firmamızın fırsatlarından yararlanmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz yılın her günü irtibat numaralarımızdan sorularınızı cevaplamakta, halkımızı böceklere ve ilaçlamaya karşı bilinçlendirmektedir.

KOCAELİ
Telefon :0262 325 34 28

KOCAELİ'DE İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ DİĞER İLÇE VE SEMTLER
Başiskele Çayırova Darıca Derince
Dilovası Gebze İzmit Körfez
Gölcük Kandıra Karamürsel Kartepe
Kocaeli'nin BÜTÜN İlçe ve Semtlerine 7/24 Garantili ilaçlama Servisimiz Vardır.

Yorumlar

1.
Rahman ERDOĞAN
Rahman ERDOĞAN
27.03.2015 - 08:35:07
Daire icinde ve bina icinde ufak akreplere rastlanmaktadır. Nasil yapariz fiyat lariniz nedir . Ulasirsaniz sevinirim iyi çalışmalar. 0507*******

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 6+1=

Yukarı

İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara