Nasıl Çalışıyoruz? ilaçlama

İlaçlama İşlemi

Nasıl Çalışıyoruz ?

Böcek İlaçlama Süreçleri

  1. Müşterimiz yaşam alanında (ev, işyeri, açık alan) var olan haşere problemlerini çağrı merkezi müşteri temsilcilerimize ulaştırır.
  2. Müşteri temsilcilerimiz haşere problemi konusunda müşteriye gerekli bilgileri verdikten sonra yapılacak uygulamanın fiyatıbelirlenir. Müşterinin istediği gün ve saatte randevu operasyone iletilir.
  3. Operasyon müdürleri gelen randevuyu belirtilen gün ve saatte operasyona dahil ederek iş kesinleşir. Kesinleşen randevu hizmetin verileceği gün ilaçlama personeline iletilir. Adres ve yapılacak olan uygulama hakkında ziraat mühendisleri eşliğinde gerekli bilgi fumigasyon uzmanlarına aktarılır.
  4. Fumigasyon uzmanlarımız tam belirtilen saatte belirtilen adreste olur ve hizmeti gerçekleşir.

Servis Kalitemiz

Kurulduğu günden bu yana zararlı haşereler ve zararları alanında çalışan firmamız, halk sağlığı alanında 22 yıldır böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Bilinmelidir ki haşereler ile mücadele hizmeti profesyonellik gerektiren bir iştir. Dolayısı ile bilinçsiz ellere bırakılmayacak kadar hassastır. Bu açıdan yaşam alanlarında alınacak olan tüm tedbirler için seçilen şirketleri kesinlikle araştırmalı ve doğru seçim yapılmalıdır.

Özellikle ülkemizde hamam böceği, fare, kene, pire gibi yaygın haşerelerin insanlara dolaylı yoldan zarar verdikleri bilinmektedir. İnsanların yaşadıkları hemen hemen her yerde faal olarak yaşayabilmekte ve tehlike saçabilmektedirler. Bu haşereler ile mücadele bazı durumlarda oldukça zorlaşmaktadır. Zira haşereler çok hızlı çoğalabilme özelliklerine sahip oldukları için zamanında müdahale edilmediğinde mücadelesi son derece zorlaşmaktadır. Ayrıca müdahaleyi yapacak olan firma, uygulama yapılacak haşere hakkında yeterli bilgi birikimine sahip olmalı ve uygulamayı o doğrultuda gerçekleştirilmelidir.

Güneş İlaçlama İle Böceklere Son !

Profesyonel faaliyetleri ile daima en etkin ve en garantili mücadele uygulamalarını planlayan kurumumuz, optimum seviyedeki hizmet fiyatları ile her bütçeye uygun uygulamalar gerçekleştirmektedir. İlçe ve semt ayırımı gözetmeksizin İstanbul, İzmir ve Kocaeli'de kurulmuş 32 şubesi ile 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. (Fiyatlarımız bütün semtler için aynı ve ekonomiktir.). Call Center, Operasyon Merkezi, Labaratuvar, Arge departmanları ile kendisini sürekli geliştiren Güneş Böcek İlaçlama, teknolojik gelişmeleri bünyesine entegre etmeyi başarmaktadır. Böylece daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Belirlediği çalışma sistemi ile dakik mücadele hizmeti veren kurumumuz sizlerin istediği gün ve saatte haşere, böcek ve kemirgenlerle mücadele hizmetini alanında uzman personelleri ile gerçekleştirmektedir. Firmamız zararlı olabilecek bütün haşereler üzerinde araştırmalar yapmakta ve gerekli bileşenleri ziraat mühendisleri kontrolünde oluşturmaktadır. Dolayısı ile hertürlü zararlıya karşı %100 garantili olarak uygulama yapılmaktadır.

 

Garanti Politikamız

Güneş ilaçlama ilkelerinin başında %100 müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Bu nedenledir ki bu memnuniyeti maksimum seviyeye çekmek için elimizden geleni yapmaktayız. Bu doğrultuda oluşturduğumuz garanti politikası ile haşere problemini, profesyonel bir  çalışmada  %100 olarak ortadan kaldıracağımızı garanti ediyoruz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

İletişim


İstanbul Avrupa Yakası : 0212 210 45 64

İstanbul Anadolu Yakası : 0216 337 76 66

İzmir : 0232 445 34 79

Bursa : 0224 273 38 50

Kocaeli / İzmit : 0262 325 34 28

Güneş İlaçlama / Sağlığını Düşünenler İçin...


Yorumlar

1.
Akın
Akın
12.09.2011 - 03:42:28
Güzel sistem...

2.
munevvet
munevvet
19.05.2015 - 10:06:33
Pire ilaçlama yapıldıktan sonra bir daha cikarsa ücretsiz geliyormusunuz

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 1+1=
İstanbul Hemen Ara
|
İzmir Hemen Ara
|
Kocaeli Hemen Ara