Periyodik İlaçlama Hizmeti

Periyodik İlaçlama

Belirli periyotlarda ilaçlama yaptırın ömür boyu koruma sağlayın.

 

Periyodik ilaçlama hizmeti bir mekanda haşerelere karşı belirli zaman aralıkları ile tekrarlanan ilaçlama hizmetidir. Bu sayede haşere problemleri kesin ve kalıcı bir şekilde ortadan kalkmakta ve belirli zamanlarda tekrarlandığı için ömür boyu koruma sağlanmaktadır.

Periyodik İlaçlamayı Kimler Yaptırmalı ?

Periyodik ilaçlama hizmeti özellikle hizmet alanında çalışan fırın, Lokanta, Restaurant, Otel, Ofis, İşyerleri gibi işletme mahiyetinde olan kurumların tervih ettiği ve etmesi gereken bir işlemdir. Aynı zamanda sağlık alanında hizmet veren hertürlü kuruluşun periyodik ilaçlama hizmetine başvurması gerekmektedir. Hastahane, Eczane, Sağlık Ocakları, Klinikler ve daha birçok sağlık kuruluşu tek seferlik ilaçlama hizmeti ile haşerelerden kurtulabilir, ancak bu korumayı sürekli hale getirmek için uzmanlar tarafından periyodik ilaçlama hizmeti tavsiye edilmektedir.

Hangi Aralıklarla İlaçlama Tekrarlanmalıdır ?

Mekanlar açısından periyotların belirlenmesinde belirleyici unsurlar vardır. Bu unsurların başında hjizmet alacak kuruluşun işlevi çok önemlidir. Bir sağlık kuruluşunun alacağı ilaçlama hizmetinin sıklığı diğer kuruluşlara göre daha fazla olmalıdır. Çünkü sağlık kuruluşlarında temiz, sağlıklı ve hijyenik bir ortam vazgeçilmezlerdendir. İkinci belirleyici unsur ise haşerenin ortamdaki yoğunluğu; Eğer haşere bir ortamda çok yoğun olarak bulunuyorsa haşerenin tamamen ortadan kalkması ve tekrar gelmemesi açısından periyodik ilaçlama hizmetinin daha sık aralıklarla yapılması gerekir. Bunun dışında periyot zamanlarının belirlenmesinde aşşağıdaki unsurlar belirleyici olmaktadır;

  • Mekanın bulunduğu çevrenin özellikleri
  • Bulunan haşere türü
  • İklim özellikleri

Kimler Periyodik İlaçlama Yapar ?

Periyodik ilaçlama hizmeti diğer uygulamalardan daha önemlidir. Çünkü birçok kritere göre kalıcı koruma sağlanmalıdır. Periyotların belirlenmesi ve uygulanması profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Bu açıdan periyodik ilaçlama hizmeti alınacak ilaçlama firmasının bu konuda tecrübeli ve yeterli teknik bilgi ve donanıma sahip olması gerekmektedir.

Firmamızın Periyodik İlaçlama Hizmetleri

Kurumsal olarak verdiğimiz periyodik ilaçlama hizmeti ziraat mühendislerimiz kontrolünde uygulanmakta olup periyot zamanları uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. İŞletmelerin hizmetlerini aksatmadan ilaçlama uygulamalarının yapılması çiin uygun gün ve teknikler belirlenmektedir. Periyodik ilaçlama hizmetlerimizde ilaçlama fiyatlarında indirim uygulanmakta olup ömür boyu koruma garantisi verilir. Haşerelerden tamamen kurtulmak ve bir daha rastlamamak için periyodik ilaçlama hizmetimizden faydalanın... Periyodik İlaçlama Hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen 444 88 18 numaralı çağrı merkezimizi arayın veya talep formunu doldurarak uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayın.


Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap

Ad Soyad
:
Email
:
(Yayınlanmaz)
Yorumunuz
:
Güvenlik Kodu
:
 1+9=